Witam serdecznie na mojej stronie internetowej.
Nazywam się Katarzyna Malczewska i posiadam licencję zawodową Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7205 wydaną przez Ministra Infrastruktury.
Jestem absolwentką studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej – Wydział Geodezji i Kartografii, specjalizacja: wycena nieruchomości oraz absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Świadczę kompleksowe usługi związane z wyceną nieruchomości, analizą rynku oraz doradztwem z zakresu nieruchomości.  Z usług mojej firmy korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni.

Świadczę usługi na terenie Grójca, Piaseczna, Konstancina Jeziornej, Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa i Żyrardowa, a także na terenie pozostałych miast w Polsce. Indywidualnie wyceniam każde zlecenie i ustalam z Klientami termin realizacji.

Należę do Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach i seminariach, podnosząc kwalifikacje zawodowe. Posiadam certyfikat uprawniający do wycen nieruchomości dla sektora bankowego i jestem wpisana na listę rzeczoznawców rekomendowanych przez Związek Banków Polskich. Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Gwarantuję rzetelne i terminowe przygotowanie wyceny nieruchomości.

Zapraszam do współpracy.

Certyfikaty

Zaświadczenia, uprawnienia i certyfikaty